• Металеві кабельні труби і металорукав Stilma

  Кабельні труби Stilma - це відмінний захист кабелю від впливу зовнішнього середовища. Ступінь IP захисту - IP67. Висока вандалоустойчивость. Спеціальні аксесуари дозволяють використовувати продукцію Stilma в агресивних середовищах.

 • Шинопроводи Gersan

  Найбільш часте застосування шинопроводів Gersan - розподіл електроенергії від ГРЩ до споживачів, і організація шинних мостів між трансформаторомі і ГРЩ.

   

 • Алюмінієві розподільчі коробки Stilma

  Розподільні коробки Stilma застосовуються в системі металевих труб і металорукава Stilma. Ці коробки забезпечують високий рівень захисту від проникнення пилу і води - IP67. Алюмінієвий корпус має високий рівень механічного захисту - IK08.

 • Кабельні лотки BAKS

  Кабельні лотки BAKS - широкий асортимент високоякісної продукції, що забезпечує можливість швидкого і легкого монтажу як простих, так і найскладніших кабельних систем.

   

Новини Компанії

Архів новин

Підтримка

Перейти до розділу "Підтримка"

Інфострічка

Статті Інфострічки можуть бути на будь-якій мові

Вся Інфострічка

Співпрацюємо з проектними організаціями

 • Енсітек - спеціальні умови роботи для проектних організацій по продукції Baks, Stilma, Gersan, Palazzoli...
  >Ми маємо спеціальні умови роботи для проектних організацій. Надаємо технічну підтримку, проводимо навчання, допомагаємо зі створенням проектної документації, проводимо розрахунок специфікацій. Залиште заявку, ми з Вами зв'яжемося.

Розширюємо мережу коммерційних партнерів

 • Енсітек - Расширюємо мережу партнерів по продукції Baks, Stilma, Gersan, Palazzoli...
  Розширюємо мережу Партнерів у всіх містах України. Надаємо нашим партнерам технічну, маркетингову, проектну підтримку. Якщо бажаєте бути нашим Партнером, залиште заявку, ми з Вами зв'яжемося.

Ми поставляємо до України

Підписатися на наші розсилки